Společnost Kafka Jiří, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Tel.: +420 777 349 563
truhlarstvikafka@seznam.cz

AKČNÍ NABÍDKA
Kuchyňský dřez ZDARMAVíce informací

kuchynske-linky vestavene-skrine fotografie-menu

Kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětský nábytek, ložnice, postele, kancelářský nábytek, interiérové dveře - Truhlářství Kafka

Firma byla založena po osmileté praxi ve výrobě nábytku v únoru roku 2005 jako Truhlářství Kafka Jiří.

Zaměřili jsme se na vybavení bytů, doplňkový nábytek, zařízení barů, obchodů a kancelářského nábytku. Vlivem požadavků zákazníků máme zkušenost z plovoucími podlahami, dřevěnými podlahami a interiérovými dveřmi. Jsme schopni realizovat jak kancelářské prostory, školní učebny a kabinety, tak specifické interiéry (oční optika, lékařské ordinace a jiné). Mimo tyto nadstandardní zakázky průběžně vyrábíme i veškeré vybavení do interiérů bytů (kuchyňské linky včetně spotřebičů, ložnice, vestavěné skříně, masivní postele, stoly, dveře, obývací stěny, předsíně a prakticky jakýkoliv jiný doplňkový nábytek.

  • Nemůžete sehnat ten správný kus nábytku? Chcete si svůj byt vybavit po svém a nic si v obchodě nemůžete vybrat?
  •  Nepasuje do vašeho domu nějaký kus nábytku?
  •  S tím, že nábytková ‚konfekce' z toho, či onoho důvodu do obydlí prostě nepasuje, ať děláte co děláte, se setkal snad každý.
  • V tom případě se nabízí dvě možnosti. Buďto se potřebného doplňku vzdát, nebo sehnat někoho, kdo by to dokázal vyrobit tak nějak akorát.
  •   I když jsme se třeba zrovna s takovými potížemi nepotýkali, přesto se spolu s Vámi po druhé variantě porozhlédneme.
     

Co můžeme udělat pro Vás?

  • Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru z masivu, lamina, dýhované dřevotřísky - kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, dětský nábytek,atd.
  • Jednotlivé zakázky realizujeme dle návrhů a požadavků zákazníka, odborně a ochotně poradíme a doporučíme nejvhodnější řešení.
  • Při realizaci atypických zakázek zaměříme na místě.