Společnost Kafka Jiří, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Tel.: +420 777 349 563
truhlarstvikafka@seznam.cz

kuchynske-linky vestavene-skrine fotografie-menu

Doplňkový nábytek

Drobné doplňky hrají významnou roli ve vnímání celkového interiéru. Vyrobíme Vám na míru širokou paletu stylů od rustikálního stylu až po futuristické a nadčasové sestavy. Skříně a skříňky na soklících, nožičkách (z kovu, dřeva) nebo i zavěšené na zdi.
Skříňky je možno ponechat v nízké sestavě nebo je dotvořit poličkami z různých materiálů, vyššími moduly pro knížky aj.
Dvířka u skříněk mohou být plná, rámová s výplní plnou či skleněnou.
Otvírání klasické, posuvné, roletkové, výklopné, sklopné atd.
Skříňky pro TV a hifi aparaturu jsou vždy řešeny s ohledem na rozvod kabelů od TV a elektrických zásuvek tak, aby byly pohodlně přístupné a nebyly vidět. Možné využití otočných a výsuvných mechanismů pro TV, pořadače na CD, videokazety a DVD.
Vyrábíme také konferenční, odkládací a servírovací stolky.
Pro sestavy ve stylu HI-TECH možno použít hliníkové prvky - soklíky, rámečky, nožičky aj.

Ložnice, postele, matrace

Vyrábíme manželské postele, jednolůžka, postele s uložným prostorem, dětské postele, patrové i tzv. vyšší ležení a to i pro atypické matrace a rošty, ložnicový nábytek jako šatní skříně, noční stolky, komody, prádelníky, šuplíky pro úložné prostory, poličky, osvětlovací rampy, atd.
Matrace a rošty dodáváme dle Vašeho výběru, nabízíme matrace a rošty kvalitní české výrobky od společnosti UNAR s.r.o.   Kompletní sortiment zdravotních matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů si můžete vybrat  ZDE

Vybavení prodejen, restaurací a kanceláří

Na prodejny, restaurace, ordinace, kanceláře vypracováváme individuální návrhy podle potřeb zákazníka a prostorových možností. Tento nábytek vyrábíme typizovaný i atypický. Součástí dodávek mohou být i židle podle vzorníku. Do základních výrobků patří stoly jakéhokoliv tvaru, skříně, police, kontejnery, počítačové stoly ap.

Nábytek vyrábíme z materiálů: lamino, dýha, masiv nebo jejich kombinací, v široké škále barev, odstínů a dřevin.